OpenCms priekšrocības

OpenCms priekšrocības

OpenCms ir Interneta lappušu satura pārvaldības sistēma, kas ļauj uzturēt publiki pieejamo vai kompānijas iekšējo saiti ar minimālo palidzību no ārejas IT organizācijas, vai arī vispār bez tās. Departamenta iekšējie lietotāji is spējigi fokusēties uz saites satura veidošanas un publicēt to vienkārša intuitīva veidā. Konstruēšanas process divās fāzēs (četrās acīs) ļauj uzturēt nepieciešamo kvalitātes līmeni un papildus parbaudīt saturu pirms tas kļūs publiski pieejams.
OpenCms piedavā professionālu, izmaksu efektīvu Atklāta Koda alternatīvu ļoti dargiem komerciāliem risinājumiem un ir gatava izmantošanai jebkurā izmērā organizācijās vai koorporācijās. Ja salidzināt ar citām OpenSource risinājumiem, OpenCms izceļas ar bagāto funkcionalitātes un darba instrumentu sarakstu, un savu popularitāti un augstā līmeņa adoptācijām visā pasaulē. OpenCms uzturēšana ir brīvi pieejama visur un arī Latvijā Dyna IT kompānija piedava 100% uzturēšanu Jūsu serveriem un Jūsu veidotām aplikācijām. Mēs organizējam apmācības, piedavājam pilno dokomentāciju trijās valodās.

OpenCms ir platformu neatkarīga

OpenCms lietošana ir pilnīgi bazēta uz Interneta pārlūkprogrammas lietošanu. OpenCms programmatūra tiek instalēta web serverī, lietotāji, atbildīgie par satura uzturēšānu var sasniegt labošanas formas no jebkurās vietas ar Interneta pieslēgumu un jebkura datora, un veikt izmaiņas. Drošība ir garantēta izmantojot nepieciešamai lietotāja autorizācijai drošī kriptēto https protokoli.
Visas web servera komponentes bazējas uz standarta Javas tehnoloģiju. Mūsdienās Java ir labākā tehnoloģija koorporatīviem risinājumiem, un tā arī piesaistīja lielu Atklāta Koda kopienu. Izmantojot augstākās kvalitātes Atklātā Koda Javas komponentes, tādas kā OpenCms, piedāvā pievilcīgas izmaksu-samazināšanas iespējas.

OpenCms palīdz samazināt IT izdevumus

Izmantojot kvalitatīvu Atklāta Koda programmatūru, tādu kā OpenCms, uzņēmumi var dramatiski samazināt licenžu izmaksas ka arī kopējās īpašuma tiesību izmaksas. Mūsdienās, ar esošo tendenci pāriet uz Atklāta Koda operētāj-sistēmam, tādam kā Linux, pāreja uz Atklāta Koda aplikācijam ir loģisks nākamais gājiens.
OpenCms palīdz samazināt IT izmaksas jo:

  • BEZMAKSAS LICENZE neatkarīgi no tā uz cik serveriem Jūs instalējat OpenCms.
  • PILNA PIEEJA PIE KODOLA PIRMSKODA kurš varētu būt pārstrādāts vai modificēts bez ierobežojumiem.
  • UZTURĒŠANA IR PIEEJAMA no vairākam kompānijam visā pasaulē, veicot uzņēmumu neatkarīgu no konsultantu kompānijas, kura instalē produktu.
  • tā bazējās uz STANDARTA JAVA TEHNOLOĢIJAS, uztur lielu numuru ar komercialo un Atklāta Koda datubāzes un opērētāj-sistēmas, un tā var būt viegli pievienota jebkūrā esoša IT vidē.

Koorporatīva Interneta lapu satura pārvaldības sistēma, tāda kā OpenCms nekad nav produkts kas nav prioritārs Jūsu biznesam, nav būtiski ko labi trenēti pārdošanas specialisti Jums saka. Tā ir taisnība atiecībā uz visiem komerciāliem vai Atklāta Koda produktiem, tai skaitā arī attiecībā uz OpenCms. Pamatā ir tas, kā visām satura pārvaldības sistēmām ir jābūt konfigurētām ar kvalificētā konsultantavai sistēmu labi pārzinoša specialista palīdzību. Ņemot vērā, kā OpenCms ir implementēts izmantojot populāras Java un XML tehnoloģijas, tas padara uzturēšanas prtnera vai iekšējā specialista meklēšanu par ļoti vienkāršu.