Lejupieladējiet OpenCms dokumentāciju

OpenCms dokumentācija tiek uzturēta atbilstoši OpenCms moduļu struktūrai.

Viena no lielākām priekšrocībām ir tas, kā šī pieeja dod lietotājam interaktīvas pieejas dokumentāciju ar vairākiem izstrādes koda piemēriem, tāpēc ka šajā gadījumā visu ir viegli parbaudīt strādājošā istēmā. Arī ir daudz vieglāk dokumentēt funkcionalitāti šajā veidā un būt parliecinātam ka nekas netika paslēpts nedokumentēts. Daži dokumentācijas materiāli ir pieejami PDF formatā. Galvenais mērķis rakstīt dokumentāciju PDF failos ir piedāvāt visparīgus ievada materiālus par OpenCms, it īpaši piedavājot instalācijas instrukcijas, ievadu gala lietotājam un visparīgu systēmas apskatu.

Mēs ticam ka sēkojoš saraksts kas ir kopējai OpenCms dokumentācijas atvasinājums un satur references usz jaunākām OpenCms pakotnēm būs noderīgs jauniem lietotājiem un palīdzēs Jums iegūt visparīgo sistēmas apskatu ļoti ātri. Pilns dokumentācijas komplekts ir pieejams uz OpenCms oficiālas saites: http://opencms.org, un mēs rekomendējam Jums griezties tur lai atrast vairāk.

Lejupieladēšanai pieejamā dokumentācija

OpenCms 8 iesācēju gids veidnes izstrādei
OpenCms 8 iesācēju gids vidnes izstrādei ir viegli salasama, soļis pēc soļa instrūkcija, kā izveidot Jūsu pirmo CMS vedni no nulles OpenCms 8 versijā.
OpenCms 8 satura vadības lietotāja rokasgrāmata
OpenCms 8 lietotāja rokasgrāmata no Alkacon Software sniedz visaptverošu netehnisko OpenCms sistēmas iezīmju un lietotāja saskarnes funkcionalitātes apskatu. Dokuments apskata uzlabotu saites struktūras redaktoru, konteksta izvēlni, izskaidro visas iezīmes un funkcijas.
Dev-Demo modulis priekš OpenCms 8
Izstrādes Demo Modulis (Dev Demo) ir labi dokumentētu, viegli saprotamu OpenCms 8 izmantošanas gadījumu diagrammu kolekcija.