OpenCms iezīmju saraksts

OpenCms Interneta lapu satura pārvaldības sistēma (CMS) kas ļauj uzturēt publiskas saites, iekštīkla un ārtīkla aplikācijas ar minimālu ārejās aģentūras palīdzību vai arī vispār bez tās. Veselas nodaļas vai arī individuāli lietotāji var koncentrēties uz Interneta lapas satura izstrādes un publicēt o vienkāršā un ituitīvā veidā.

Apskatāties OpenCms dažādu veriju pamata izīmes un funkcionalitātes lai iegūt pilnu apskatu OpenCms priekšlikumiem un savienojamībai.
Piezīme: Visas iezīmes un funkcionalitāte ir iekļautas jaunākā OpenCms 8. versijā.

OpenCms versijas 7 jaunu iezīmju saraksts
OpenCms 7. versijā ir nākušās klāt vairākas iezīmes un uzlabojumi. Saišu vadība, lietotāju karšu vadība un citi uzlabojumi uzskaitīt kurus vienkārši nav iespējams īsā aprakstā.
OpenCms iezīmju saraksts no versijas 6
Apskatāties iezīmes, kas ir pieejamās OpenCms kopš 6. versijas un uzziniet vairāk par satura "taisnas rediģēšanas" saturu, strukturēta satura iespējas un OpenCms attēlu apstrādes iespējam.
OpenCms iezīmes nākušas versijā 5 un agrāk
Opencms pamata iezīmes un funkcionalitāte kas bija pieejamā sākot ar 5. versiju un agrāk. Tas ir tādas iezīmes kā "Eksplorera" pārlūkprogramma, integrētā bezsaistē / onlainā darba vide, JSP failu intergrācija un vairākas citas noderīgas ierīces.