OpenCms uzturēšana

OpenCms uzturēšana

OpenCms ir profesinālā līmeņa atklātā koda web bazētā satura pārvaldības sistēma. Ja Jums ir velēšanas redzēt uz ko ir OpenCms spējīgs, Jums ir nepieciešams sākt ar OpenCms Apskatu. Apskatā izveidota prezentācija satur vairākus ekrāna attēlus un dot vispārīgu, augstā līmeņa sistēmas prezentāciju.

Mūsu lapa is arī apvienots OpenCms iezīmju saraksts kas dod detalizētu skatu uz sistēmas funkcionalitāti ka arī uz galvenām sistēmas iespējam.

Satura parvāldības sistēmu tirgus mūsdienās ir sadalits starp vairākām komerciālam un nekomerciālām sistēmām. Pieversiet uzmanību Priekšrocību sarakstam, lai saprast ar ko OpenCms izcēļas starp pārējam līdzīgām sistēmam. OpenCms atrodas aktīvā izstrādes procesā kā Atklāta koda projekts kopš 1999, līdz ar ko liels profesionālo web lapu skaits jaut tika izstrādāts ar OpenCms palīdzību visā pasaulē. Jūs varat apskatīt Atsauces saites OpenCms oficiālā Interneta lapā lai redzēt kā OpenCms kalpo sasniegt mērķus firmām un koorporācijām, lielā un mazā izmēra uzņēmējdarbībai.

Par OpenCms visbiežāk uzdoti jautājumi un atbildes ir apvienoti Jautājumu sadaļā mūsu lapā

Kad Jūs izvēlāties satura pārvaldības sistēmu savam vajadzībām, ir nepieciešams parliecināties kā Jūsu izvēlētai sistēmai būs pieejama profesionāla uzturēšana. Izmantojot OpenCms Jums ir iespēja izvēleties no kā saņemt nepieciešamu uzturēšanas palīdzību: no OpenCms kopienas, no kāda no vairākiem OpenCms risinājumu atbalstītājiem, vai tieši no Alkacon Software.

SIA iPilot ir oficiāls OpenCms risinājumu atbalstītājs, un mēs esam gatavi sniegt Jums pakalpojumus Jūsu risinājumu uzturēšanā, jaunu aplikāciju vai papildinājumu izstrādē un veik konsultācijas OpenCms ieviešanai Jūsu kompānijā.