Pieslēgties CMS

Lietotāja vārds:
Parole:

Pieslēgties epastam

Lietotājvārds:
Parole:

iPilot - Uzņēmuma jaunumi

SIA iPilot ir registrēta kā oficiāls OpenCms pārstāvis

SIA iPilot

2012.31.7

Mēs esam priecīgi informēt Jūs, ka šodien SIA iPilot tika officiāli reģistrēta kā OpenCms risinājumu pārstāvis produkta oiciāla Internet lapā opencms.org.

Lasīt vairāk ...
OpenCms sadaļa iPilot Interneta lapā

SIA iPilot

2012.30.7

 iPilot Interneta lapa ir tagad papildināta ar jaunu sadaļu OpenCms. Šī sadaļa saturēs pamācības rīkus un dokumentāciju, kas palīdzēs jauniem OpenCms lietotājiem iegūt darba iemaņas.

Lasīt vairāk ...
CMS lietotāju autorizācija no ipilot.lv lapas

SIA iPilot

2012.3.7

 Kā jau tika minēts iepriekš SIA iPilot veic visu savu produktu integrāciju lai uzlabot to kvalitāti un piedāvāt saviem klientiem jaunas iespējas.

Lasīt vairāk ...
Pieslēgšanas epastam turpmāk notiks no iPilot mājas lapas

SIA iPilot

2012.26.6

  Lai uzlabot piedāvāto pakalpojumu kvalitāti SIA iPilot uzsāk darbu ar savu online pakalpojumu apvienojumu. Pirmās izmaiņas ir skārušas epasta interneta pārlūk-programmu. No šī brīža pieslēgšanas epastam notiks no SIA iPilot mājas lapas sadaļas "Online!".

Lasīt vairāk ...
Ir atjaunota OpenCms versija

SIA iPilot

2012.7.3

Klientu ērtībai, ka arī lai novērstu poteinciālus drošības caurumus SIA iPilot atjaunoja OpenCms versiju savos serveros līdz versijai 8.0.3

Lasīt vairāk ...
SIA iPilot jaunas biroju telpas

SIA iPilot

2012.1.2

No 2012. gada sākuma SIA iPilot ir pārvākusies uz jaunu biroja ēku Rīgas centrā. Jauna ofisu ēka atrodas klientiem ērtā rajonā, bet liels stāvlaukums un ātrasšanas ārpus galvenām transporta maršrutiem izdarīs ofisa apmeklējumu ērtu mūsu klientiem jebkurā dienas laikā.

Lasīt vairāk ...